Červen 2011

Pendulum

29. června 2011 v 19:48 | Black JackieKdo to jsou Pendulum..?
Tato skupina hudebníků je původem z australského města Perth, ovšem v roce 2003 se přesídlila do Velké Británie. Skládají a hrají především drum n bass a breakbeat někdy s příměsemi rocku. Velice často také remixují skladby jiných kapel. Pravděpodobně nejznámějším remixem je "Voodoo People" který je původní singl od skupiny Prodigy.


Zítra pro vysvědčení

29. června 2011 v 12:09 | Black Jackie


Ahoj Od zítřka budu mít hodně času na blog, takže už sem začnu přidávat články, a nastavím dess který je spíš taková rychlovka, ale to snad do začátku nevadí pak si s tím dalším víc pohraju, tento berte jako prozatimní Zítra dostanu ve škole vysvědčení už se pekeln těším, protože budu mít nejlepší vysvědčení, které jsem zatím na druhém stupni měla ... dostanu totiž vyznamenání které jsem neměla od 3. třídy .. Za takové vysvědčení, dostanu nové čočky.. takže se snaha podle mě 100% vyplatila, o nových čočkách mluvím dost flouho.. Zítra napíšu článek a udělám nějakou grafiku .. Zatím ahoj .

Návrat do světa blogu, či co.. :D

17. června 2011 v 15:15 | Black JackieVracím se k blogování Ano, vím že takovou větu jsem psala na blog před nějakou dobou, a mezitím tu přibyl jeden článek, ale bylo to tím že na blog prostě nebyl čas ani nálada.. ale ted se vracím i z jiných důvodů, rozhodně se máte na co těšit..!!


A důvod..? Jednoduchá odpověd Na veterinu nepůjdu .. né proto, že by mě přešlo moje zapálení do toho, pomáhat koním ale rodiče mi udělali čáru přez rozpočet.. První co bylo, je to daleko, a další bylo že bych nemohla jít dál studovat,, a další a další co jim připadalo jako dost dobrý důvod, proč mě nedávat na veterinu :´( Delší dobu jsem nevěděla, na jakou školu půjdu, ale dostala jsem skvělý nápad.. Grafika..!! Tím začlo hledání po internetu školy, tohle byla poslední možnost, jak skloubit školu a něco co mě baví dohromady.. a měla jsem štěstí.. http://www.sspol.cz/ Střední polygrafická škola v Olomouci .. To je taky důvod, proč se vracím k blogování, protože kde se líp naučím grafiku, než mezi těmi nejlešími grafiky co mají své neuvěřitelně skvělé blogy..,? proto nečekejte, že sem budu přidávat teorii, možná ano, ale jenom minimálně, zaměřím se na grafiku, a moje slohy a příběhy.. tk snad se vám tu bude líbit.. Prozatím se s vámi loučím, postupem času budu blog předělávat na grafický ale né ze dne na den.. na počítač moc nemůžu, proto toho tady nebude moc přibývat ale myslím že to bude stačit..

Loučí se s vámi BLACK JACKIE :-* :)