Listopad 2010

listopad ve znamení změn

25. listopadu 2010 v 19:09 | Black Jackie
láska
pro psaní článků už nemám takové nadšení jako dřív...nevím co k tomu říct...řeším už daleko důležitější věci a na blog moc nemyslím...a taky už vás určitě nudí moje zápisky ze života, kterej je tedko opravdu nabitý, baví mě sem psát, ale jenom moje deníky, a ne nějaké články o koníxh, které stejně nikdo nečte...a skoro na nic vám nejsou....já tedko u koní nejsem, občas tam zajdu, ale nemůžu jezdit, a to mě štve...:P..proto změna...už to nebude blog o jenom o koních ;) ale i o mých fotkách, klucích, a hlavně, mém deníku! nemůsíte si nic číst...všechno píšu jenom pro sebe!! :D a baví mě to řeknu vám :) můžete mě tu někdy přez víkend čekat s dalšíma novinkama :) s čím jiným, než KLUCÍÍÍ

"hormony se bouří :-* ♥♥♥ "
no já už půjdu tak :-*
|EDIT|15:17|: když se daří, tak se daří...Víta je na mě nasranej...achjo...:´-(

Nevyznám se sama v sobě

21. listopadu 2010 v 18:31 | Black Jackie
kentucky
Štve mě naprosto všechno a všichni....:P já nwm...jestli to s ním má cenu..neska jsem tam byla a jako žádná sláva...jela jsem za ním i s kámoškou..:) ale on nebyl doma páč jel nakupovat i s rodinkou...tak jsme šli pro kámošku a pak jsme je potkali po cestě...jeho ségra vystoupila, že jde s  ale ten "vůl" tam seděl a že by šel to ho ani nenapadlo :(  než jsme došli do Lubáku tak hodina v prd*li...byly jsme v zastávce a....no škoda slov...naprosto si mě nevšímal, a i když mě šel doprovodit...(to jsem ho musela přemlouvat půl hodiny) nakonec mi volala mama kde jsem že mám jet domů...:P já myslela že mě jebne..:( museli jsem jet jako o závod...:P mno a ještě jedna good zpravá..:/ nesmím jezdit domů za tmy...ale když pojedu na Luboměř, tak jinak než za tmy nedojedu...:P protože na 5min to nemá cenu..:( blbej podzim, žej e tak brzo tma...:( lepší to bude přez léto..:)) to tam budu od rána do večera ;)
JO! a ještě jedna skvělá zpráva :P kámoška má kvůli tomu zaracha 3.týdny! já jsem myslela že mě jebne když mi to psala...:( achjo...:O na pí... neska všechno...:(( no a to mám jít zítra k zubaři...ještě lepší...:P jak já se tam netěším..:(  čůůůůs :((

chápete mě?
já místo abych byla nadšená, že jsem byla za ním...tak..:( dost keců...:P
Láska, ta si tě vždycky najde...

17. listopadu 2010 v 13:36 | Black Jackie
Láska

Jak to bude dál? aneb změny

14. listopadu 2010 v 12:42 | Black Jackie
Horse-Black-Jackie

Zítra oslavuju své 14. narozeniny

12. listopadu 2010 v 17:18 | Black Jackie
HorseCup.blog.cz

Motlitba koně

5. listopadu 2010 v 17:56 | Black Jackie

Modlitba koně

Nasyť mne, pane, napoj mne a dej mi čistou, prostornou stáj, když skončena je denní práce.
Mluv se mnou, neboť Tvůj hlas mi nahrazuje otěže. Budeš-li ke mně laskavý, budu Ti sloužit s radostí a najdeš místo v mém srdci.
Netrhej otěžemi, prosím, nesahej po biči, jdem-li kupředu. Dej mi čas, abych pochopil Tvůj záměr. A nebij mne, když Ti nerozumím. Neměj mne za nepozorného, když nesplním Tvou vůli - možná že sedlo, nebo podkovy nejsou v pořádku.
Neuvazuj mne příliš krátce a nestříhej mi ocas, který je mou jedinou zbraní proti mouchám a komárům.
Až poznáš, že se mé dny krátí, až Ti již nebudu moci sloužit, můj milovaný pane, nenech mne, prosím, hladovět a mrznout a neprodávej mne. Buď tak dobrotivý a připrav mi rychlou, milosrdnou smrt a Bůh se Ti odmění zde i na věčnosti.

school

4. listopadu 2010 v 10:32 | Black Jackie
ahojky píšu jenom rychle ze školy...na blog nemám moc čas páč je hodně školy a dny se strašně skrátily :( rači jsem s kamí venku..a uvažuju o zrušení blogu prtože ho vůbec nestíhám :( ale asi bych bez toho nevydžela :( tak tu nebudu moc často mno..:( tak ahooj :) někdy vám semka napíšu nějakou teorku bo něco ;)